Nawrót dolegliwości związanych z nadczynnością tarczycy pomimo leczenia

Dzień dobry choruje od lutego 2012 roku na nadczynność tarczycy leczenie zaczęte od wyniku 0,005 TSH. W lutym 2014 roku odstawiłam tyrozol. W sierpniu 2014 nastąpił nawrót choroby wynik 0,005 TSH kołatnie serca i wszystkie możliwe objawy tej choroby. Od sierpnia ponownie biorę Tyrozol a od miesiąca endokrynolog zalenił mi bardzo niskie dawki Tyrozolu czuje że znowo wpadam w ostrą nadczynność więć zwiększyłam sama dawki i jest lepiej. Moje pytanie co dalej w tej sytuacji może lepiej usunąć tarczy

Marta Mielniczuk

Witam, sposób leczenia nadczynności tarczycy zależy między innymi od wywołującej nadczynność przyczyny, dlatego ciężko mi powiedzieć, jakie leczenie jest leczeniem z wyboru w Pani przypadku. Pozdrawiam serdecznie