Niejednorodny guzek tarczycy z drobnymi torbielami

czy to tarczyca :gruczoł tarczowy o prawidłowej echogeniczności,powiększony ze strony prawego płata.W prawym płacie tarczycy widoczny jest niejednorodny guzek z drobnymi torbielami i zwapnieniem
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Tak. Badanie opisuje tarczycę. Proszę udać się do Endokrynologa, który zaproponuje dalsze postępowanie (w zależności od rozmiaru prawdopodobnie będzie trzeba wykonac biopsję aspiracyjną cienkoigłową celowaną guzka)