Niepokojące zmiany w wyniku cytologii a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Robiłam cytologię kilka miesięcy temu teraz zrobiłam nową gdyż w ostatniej otrzymałam taki wynik. jakość rozmiaru; odpowiednia lecz ocena ograniczona z powodu zatarcie obrazu przez kom zapalne. ocena ogólna rozmiaru zmany łagodne w kom nabłonka zmiany atypowe w kom nabłonka Łagodne zmiany odczynowe związane z metaplazja płaskobłonkowa zapaleniem nieprawidłowości kom. nabłonka płaskiego; kom atypowe nieokreslonego znaczenia czy ja bede miała raka? I czy będę mogła być mamą?????

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie czekać na wynik kolejnego rozmazu. Powyższy wynik świadczy najprawdopodobniej o zmianach zapalnych, które po leczeniu powinny ustąpić. Proponuję udać się do swojego ginekologa razem ze wszystkimi wynikami, które Pani ma.