Obecność guzka okolicy odbytu

witam, czy guzek przy wejsciu do odbytu musi od razu oznaczac hemoroidy? Nic nie krwawi, juz nie swedzi i nie boli (po uzyciu procto hemolan). ale nadal guzek jest, nie "Wchłonął się"

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie to hemoroidy, ale mogą byc też inne przyczyny, bez badania trudno okresli jakie. Sugeruje wizyte u lekarza

Aleksander Ropielewski

Trudno to stwierdzić bez przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z lekarzem.