Obecność przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:160 dających na komórkach HE

Proszę o ponowną odp, na moje pytanie,niestety to które otrzymałam nie jest zadawalające:,proszę o interpretację wyniku:Ana 2,metodą immunofluorescencji pośredniej || F stwierdzono obecnośc przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:160 dających na komórkach HE-p obraz świecenia ziarnisty.Nie stwierdzono przeciwciał przeciw antyg.z grupy ENA..Choruję na liszaj płaski sromu,czy wynik związany jest z tą chorobą?Od pewnego czasu "łamie mnie w kościach" czy to ma znaczenie w odniesieniu do tego wyniku.

Wynik ten nie wskazuje jednoznacznie na schorzenie autoimmunologiczne i należy go rozpatrywać po uwzględnieniu innych danych klinicznych. Proszę o ponowna konsultacje z lekarzem.