Obniżenie macicy i ścian pochwy po porodzie

Witam,6 m-cy temu urodziłam 2gie dziecko siłami natury (poród z ochroną krocza)Wyraźnie obniżyła mi się macica i ściany pochwy.Mam 34 lata i desperacko szukam pomocy.Szukam specjalisty w tej dziedzinie w okol.śląska i małoplolski...

Wskazana konsultacja ginekologa. Można podjąć próbę poprawienia stanu narządu rodnego ćwiczeniami. W ostateczności do rozważenia leczenie operacyjne.