Odstawienie leku przeciwhistaminowego u 3-latki

Witam serdecznie 16 stego pażdz. odstawiłam mojej 3 letniej córce lek przeciwhistaminowy ponieważ 30 stego pażdz. jesteśmy umówieni na wizytę do alergologa. Zauważyłam że mocz mojej córeczki od dwóch dni zmienił kolor jest przezroczysty bez żadnego zapachu - prawie jak woda. Czy powinnam zrobić jakieś badania w tym kierunku dla córki ? Co jest wynikiem takiej zmiany ? Dla uściślenia podam że córcia pije nadal tyle co zwykle czyli około 4 -5 szklanek płynów dziennie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw jest niespecyficzny i wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.