Omyłkowe rozpoczęcie nowego blistra o jeden dzień za wcześnie

Witam. Przejdę do sedna sprawy. Zaczęłam brać nowy blister tabletek Naraya Plus w sobotę o 6 rano. Poprzednio nie chciało mi się brać tych ost 4 białych placebo. Myślę, żę pomyliłam się i o jeden dzień za wcześnie zaczęłam nowy blister. Teraz powinnam wziąć tabletkę na czwartek, a na blistrze mam kolejną na piątek. Mam odczekać ten dzień i wziąć jutro tabletkę czy przesunąć wszystko o jeden dzień wcześniej? Dodam, że ostatnio kochałam się we wtorek i środę, lecz nigdy "do końca". Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli pierwszą tabletkę przyjęła Pani jeden dzień wcześniej, proszę kontynuować przyjmowanie tabletek bez przerwy. Tylko takie postępowanie umożliwi Pani zachowanie skuteczności antykoncepcji.