Opis badania węzłów chłonnych podżuchwowych, obojczykowych i karku

W okol. podżuchw. uwidoczn. węzły chł. niepowiększ. o prawidł. echostrukturze, najw. po str. lewej w osi długiej 7mm Wzdłuż naczyń szyjnych uwidoczn. węzły chł. o prawidł. echostrukturze, po str. prawej najwi. w osi dł. 12mm, po str. lewej najw. w osi dł. 13mm Wzdłuż mięś. mostk.-obojczyk.-sutkow. uwidoczn. obustr. liczne, niepowięk. węzły chł. o prawidł. echostrukturze W okolicy karku po str. lewej uwidocz. dwie prawie jednorodne echogenicznie zmiany ogniskowe (węzły chłonne?)ok7x5x5xmm każda

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik wymaga odniesienia do Pani stanu zdrowia - wskazana jest konsultacja u lekarza prowadzącego.