Osiągnięcie wzwodu podczas depilacji intymnej

Mam pytanie . Chcę zrobić sobie depilację intymną u kosmetyczki, ale mogę dostać zwód penisa u kosmetyczki, co należy zrobić aby nie dostać zwodu u kosmetyczki. Czy można zażyć jakieś tabletki , czy trzeba iść do lekarza aby dał zastrzyk by nie było zwodu przez czas zabiegu kosmetyczki, aby się nie przestraszyła mojego penisa.

Prawdopodobnie zagadnienie to mniej ją ekscytuje, niż Pana.
Na marginesie, większość sprawnych ruchowo panów radzi sobie z depilacja sama, ewentualnie robią to im partnerki.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Z opisu można wnioskować, że już sama myśl o zabiegu wykonanym przez kosmetyczkę budzi w Panu podniecenie. Być może z tego właśnie powodu zamierza Pan wykonać depilację u kosmetyczki. Skoro jednak rzeczywiście obawia się Pan swoich reakcji, najprościej wykonać depilację samodzielnie.

Pozdrawiam.