Peelingi kawitacyjne a stosowanie Tetrysalu

witam, mam pytanie dotyczace leczenia mojego tradziku, na poczarku po wizycie u dernatolgoa dostalem tetrysal, ktory przyjmowalem 4 miesiace, nastepnia axotret, ktory przyjmuje juz 2 miesiace, lekarz powiedzial, ze za 2 tygodnie konczymy leczenie, przepisal dodatkowo krem qcera oraz polecil zabieg 3 peelingow kawitacyjnych. co prawda skora jest w lepszym stanie, zostaly tylko przebarwienia i male zmiany potradzikowe? czy one z czasem znikna? oraz czy te peelingi pomoga rozjasnic skore?

Witam Pana,

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który oczyszcza skórę. Natomiast nie wykazuje znaczącego działania w redukcji przebarwień i pojedynczych zmian trądzikowych.
Lepiej sprawdzą się w Pana przypadku peelingi przy użyciu lasera lub kwasy medyczne.

Pozdrawiam serdecznie:-)

Witam serdecznie,
peeling kawitacyjny to zabieg nieinwazyjnego złuszczania naskórka, który wygładza skórę, oczyszcza ją, rozjaśnia, przyspiesza gojenie drobnych zmian zapalnych, ale jeśli chodzi o przebarwienia pozapalne raczej nie należy się spodziewać spektakularnych efektów ze względu na powierzchowne działanie peelingu i głębszą lokalizację przebarwień w skórze.

Pozdrawiam,
ES