Pęknięcie główki kości promieniowej

Witam, doznałem (najprawdopodobniej) pęknięcia główki kości promieniowej. Lekarz napisał "podejrzenie złamania..." na SOR'ze załadował w gips i tyle. Na własną odpowiedzialność gips zdjąłem, zastąpiłem ortezą - kąt 90st. Po 4 dniach zdjąłem i ortezę. Czy dobrze zrobiłem czy ręka powinna być w gipsie/ortezie? Wizytę u ortopedy mam dopiero na 26.08. Mam w pliku prześwietlenie rtg, mógłbym wysłać. Dziękuję za poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że powinno się kierować zaleceniami lekarza ortopedy.