Plamy na skórze kostki

Dzień dobry. Mam 18 lat i pisze do was w sprawie dziwnych plam na ciele. Od paru lat pojawiły mi się plamy (brązowo sine ) na lewej kostce. Dwa lata temu lekarza doradził mi poporstu nosić wysokie skarpetki, aczkowiek dziś , po wysłuchaniu i zastosowaniu się do porady , plamy są większe i zaczynaj powoli się pojawiać na innych częściach ciała ( na prawej stopie i nad kostka ) dołączyła bym zdjęcie ale chyba się tutaj nie daje. Dziękuje za wysłuchanie i udzielenie mi jakiejś dorady i opini.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa dopiero po obejrzeniu , zbadaniu zmian można postawić diagnozę.