Podejrzenie niedorozwoju genitaliów

Mam dwadzieścia parę lat mój ojciec leczy się psychiatrycznie,matka ma również wiele problemów ale największym moim problemem jest to że podejrzewam u siebie niedorozwój genitaliów mówiłem o tym ojcu w okresie dojrzewania a on to lekceważył i się nawet śmiał myślę tylko o tym to doprowadziło mnie do obłędu załamania nerwowego wycofałem się z życia myślę tylko o tym i o śmierci na przemian powoli mnie to zabijanie nie wiem jak dalej żyć śmierć jest jedyną ucieczką od moich problemów.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po konsultacjach zaproponują Panu odpowiednie leczenie.

Witam,
choć rozumiem powagę Pana problemu, jednak zapewne istnieją możliwości poradzenia sobie z nim. Myślę, ze mimo trudnej sytuacji jest możliwość odnalezienia jakiegoś sensu w życiu. Zachęcałabym do wizyty u psychologa do porozmawiania z kimś. Choć rozumiem nawarstwienie i wagę Pana problemów, być może zamiast uciekać warto postarać się je rozwiązać przy czyjejś pomocy. Może się Pan także kontaktować ze mną bezpośrednio na maila (adres na stronie gabinetu). Pozdrawiam.