Podwyższone przeciwciała tarczycy

witam, mam podwyższone przeciwciała tarczycy. dokładniej moje wyniki to antyTG: to 800, a antyTPO: to 438,5. Wizytę u Endokrynologa mam dopiero 8 września i chciałabym wiedzieć na co powinnam się przygotować. Dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Postępowanie zależy również ood poziomu hormonów tarczycy, o którym nie mam informacji, dlatego nie mogę powiedzieć na co powinna się Pani przygotować. Jeżeli nie ma Pani wykonanych badań TSH i wolnych hormonó tarczycy, konieczne jest ich wykonanie przed wizytą u endokrynologa.

Aleksander Ropielewski

Postępowanie zależy również od poziomu hormonów tarczycy, o którym nie mam informacji, dlatego nie mogę powiedzieć na co powinna się Pani przygotować. Jeżeli nie ma Pani wykonanych badań TSH i wolnych hormonó tarczycy, konieczne jest ich wykonanie przed wizytą u endokrynologa.