Czy podwyższone przeciwciała wpływają na ciążę?

Dzień Dobry, mam takie pytanie czy jeśli tsh jest 2,1 antyTG 310 (norma 4,11) a antyTPO 11 (norma 5) to można się starać o dziecko? Czy podwyższone przeciwciała wpływają na ciąże? Czy powinnam przyjmować leki na tarczyce... bardzo bym chciała dalej się starać o dziecko, ale wizyta u endokrynologa dopiero w październiku... nie wiem czy powinnam odpuścić i poczekać. (Wiek 29l., waga 53kg, wzrost 153cm) Prosze o odpowiedz.

Proponowałabym zrobić USG tarczycy. Wygląda to na chorobę autoimmunologiczną, po prostu będzie Pani przyjmować lek podczas ciąży. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.