Podwyższony LUC w morfologii - co to oznacza?

Witam. Niepokoją mnie moje wyniki krwi. 5 mieciący temu robiłam badanie krwi i LUC wynosił 0,11, a w badaniu robionym kilka dni temu wynosi aż 0,47 i jest powyżej normy. Zastanawiam się, dlaczego w tak krótkim czasie wynik się zmienił? Mam rownież podwyższone RBC, które wynosi 5,44.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy,

niestety, nie możemy odpowiedzieć na zadane pytanie, bo dotyczy ono interpretacji wyników badań. Do prawidłowej interpretacji badań potrzebny jest cały wynik morfologii, poza tym lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta.

Doradzamy wizytę u lekarza, który zlecił wykonanie badań. On będzie mógł najlepiej ocenić Pani stan zdrowia.