Pogorszenie relacji z 15-letnią córką

Witam...mam córkę 15 letnia...martwię się o nią bo u nas w domu był problem narkotykowy.Starszy syn otarł się o świat narkomanii. W domu awantury przekonywania co za skutki niesie za sobą palenie marihuany. Córka zawsze była pogodnym dzieckiem od dłuższego czasu jest zamknięta w sobie pasje które były do tej pory poszły na dalszy plan ..w szkole opuściła się tłumaczy ..ze to nie szkoła podstawowa ..na wszystko ma odpowidz ...tracę z nią dobre kontakty gdzie zawsze były. .zaczyna kłamać ...

Witam. Dobrze, że Pani zauważyła, że coś się dzieje. Teraz należałoby zacząć działać, szukać realnej pomocy bo może być ciężko Pani samej. Warto też zaproponować i zachęcić do sięgnięcia po fachową pomoc nie tylko Panią, ale i córkę.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza