Posiew moczu w 16-tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 16 tygodniu ciąży zrobiłam posiew moczu i wykryto escherichia coli 10^4/ML. Co oznacza ten wynik? Nie mam żadnych objawów typu pieczenie , swędzenie itd. Mój lekarz jet na urlopie i wizytę mam za 2 tygodnie. czy z takim wynikiem mogę czekać na wizytę u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie niech Pani nie czeka, tylko uda się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.