Potrzeba dłuższych spotkań z psychologiem

Mam potrzebę chodzenia do psychologa częściej niż raz w tygodniu i żeby wizyty trwały dłużej niż 45 minut. Mój psycholog się na to nie zgadza tłumacząc się tym że tyle tylko czasu daje nfz. Raz w tygodniu to dla mnie za rzadko bo wszystko zapominam i nie starcza mi czasu żeby omówić moje problemy. Nie stać mnie na prywatne leczenie, a mam poważne problemy psychiczne. W moim mieście brakuje psychologów i nie mogę znaleźć nikogo. Co mam zrobić? Wydaje mi się to takie niesprawiedliwe..

Witam Panią
Pisze Pani o potrzebie częstszego kontaktu z psychoterapeutą. Jak najbardziej taka forma terapii 2-3 razy w tygodniu jest możliwa, zapraszam do poszukania w Pani mieście psychoterapii psychoanalitycznej ,
Anna Suligowska

Witam,
niestety leczenie w ramach NFZ posiada swoje ograniczenia. Spotkania kilka razy w tygodniu spowodowałby, że mniej pacjentów mogłoby skorzystać z pomocy. Proszę porozmawiać z psychologiem o możliwości skierowania na oddział psychiatryczny stacjonarny bądź dzienny. Można się zorientować czy w okolicy nie ma jakiejś terapii grupowej.
Pozdrawiam.