Problem alkoholizmu w rodzinie

Mam 28 lat i potrzebuję pomocy nie radzę sobie z alkoholem Tata był alkoholikiem a ja tez nim jestem bardzo potrzebuję pomocy zniszczyłem już sobie życie ostatnio straciłem prawko i rozbiłem swój 8 letni związek przez alkohol jak nikt mi nie pomoże to całkiem stoczę się na dno PROSZĘ I BŁAGAM O POMOC

Witam, proszę poszukać w internecie ośrodka odwykowego bądź poradni leczenia uzależnień znajdujących się w miejscu Pana zamieszkania. W tych placówkach otrzyma Pan profesjonalne wsparcie, którego Pan potrzebuje. Pozdrawiam Danuta Michalczyk