Problem z bolesną ranką, odciskiem pod dużym palcem w prawej stopie

Dzień dobry.Mam problem z bolesną ranką odciskiem pod dużym palcem w prawej stopie.Obciążam ją pewnie z powodu skoliozy.Mam w tym odcisku takie czarne punkty,dość głęboko w skórze, nie mogę ich oderwać , bo bolą.Sprawa ciągnie się od roku i nie poprawia mimo smarowania kremem z mocznikiem.Dziękuję za odpowiedź.Magda

Lek. Katarzyna Szymczak

To przewlekła sprawa, dlatego sugeruję wizytę w Poradni Chirurgicznej.
Pozdrawiam