Problem z drętwieniem palców prawej ręki.

Witam, Od kilku tygodni mam problem z drętwieniem palców prawej ręki. Zaczęło się od drętwienia i mrowienia nóg z zawrotami głowy i zamazanym widzeniem, miałam nogi jak z waty i zaburzenia równowagi. To minęło po 3 dniach i nigdy się nie powtórzyło. Pojawiło się po tym drętwienie palców prawej dłoni i tak już zostalo. Nie mam też okresu od maja. Nie mam możliwości pójscia do lekarza. Czuję w różnych miejscach na ciele pulsowanie żył. Czy to przypomina objawy choroby ogólnoustrojowej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.