Problemy z komunikacją z mężem przez 25 lat

Witam.Mam57 lat.Nie mogę sobie poradzić ze sobą.Mój mąż starszy ode mnie 10 lat jest moim drugim mężem.Z pierwszym rozstałam się powodu niezgodności charakterów.Dzieci nie mieliśmy,nikogo nie skrzywdziliśmy.Mój drugi mąż również miał żonę i kochankę.Z żoną miał dwoje dzieci,z kochanką jedno.Kiedy go poznałam,był akurat sam,mieszkał w hotelu robotn.,do którego byłam skierowana z pracy .Zaszłam w ciążę,urodziłam syna,wzięliśmy ślub , zaczął się koszmar, trwa 25 lat.Wyzywa mnie i syna od różnych.dz

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z konsultacji u psychologa, np.: Ośrodku Interwencji Kryzysowej lub w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Zachęcam do spotkania z terapeutą i rozpoczęcia psychoterapii. Pomoże to Pani odnaleźć siły do wyrwania się z błędnego koła, poprawi samoocenę, poczucie bezpieczeństwa i wartości, a tym samym pozwoli poradzić sobie z trudnościami i toksyczna relacją.