Przepuklina okołopępkowa do usunięcia

Witam.Mam przepukline okolopepkowa do wycięcia, choć zabieg jeszcze nie zaplanowany.Czasami mi dokucza. Czy mimo to mogę ćwiczyć mięśnie brzucha i ogólnie na siłowni.?

Nie mogę odpowiedzieć autorytatywnie nie widząc choroby! Proponowałbym jednak zoperować przepuklinę,zwłaszcza w tak młodym wieku!!! Sprawa będzie "załatwiona" na całe życie!!! zż