Przewlekła biegunka a stosowanie leku Silicea

Witam! Od kilku lat mam biegunkę. Lekarze nie znajdują sposobu.Wyniki badań są dobre.,a ja czuje sie zmęczona i bez sił. Ostatnio usłyszałam o silicea z namową do stosowania. Jaką postać mam przyjmować. Z poważaniem Wiesława Kycia
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję postać kapsułek, nie mniej jednak nie jestem pewny co do skuteczności tego leczenia.