Przyrost b-HCG a szanse na ciążę

Witam, Mam pytanie o wynik bhcg. W 30 dniu cyku wyniosło 0,39 mlU/ml a w 33 dniu 0,57. Czy to możliwe, że rozwija się ciąża, czy przyrost jest za mały, żeby tak twierdzić? Co ma wpływ na wahania bhcg? Pytam ponieważ juz kilka miesicy staram sie o dziecko i miałam bardzo różne wyniki nie będąc w ciąży w granicach 0,07-0,57.

Witaminy w ciąży

Magdalena StusiĹska

Wynik BHCg zależy od tego jak rozwija się ciąża. Proszę wykonać jeszcze jedno oznaczenie za kilka dni, może to być ciąża.