Robi mi się duszno w zamkniętych pomieszczeniach

Robi mi się duszno w zamkniętych pomieszczeniach, ręce czerwonieją, robi mi się ciepło i wychodzą żyły. W zime mam strasznie zimne ręce i rodzina mówi żebym ich niedotykał bo są takie jagby z śniegu wyjął. Ostatnio miałem atak duszności i teraz na lato cochwile mi jest duszno. Miałem codziennie ból głowy- migrena, innych niemiałem oprócz takiej z dreszczami i zmianą temperatury. Co mi jest?

Objawy zaburzeń naczynioruchowych, w trakcie dorastania...
Upały trudne do zniesienia ; Wskazana pełna konsultacja neurologiczna! wywiad, pełne badanie, Migreny do leczenia.
Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, unikanie alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
Badanie EEG , ew MRI do decyzji Neurologa ; Pozdrawiam, zapraszam