San kolana po artroskopii

Witam.kolano po artroskopi usunięcie przerostu fałdu maziowego.rehabilitacja,lek structum tez stosowany.nadal przy zginaniu prostowaniu kolana słychać chrupanie czasem a już wogóle trzaski,po większym wysiłku troche boli nawet i można powiedzieć jest całe niestabilne.to wina braku mazi w kolanie i zaniku mięśnia czworogłowego choć nie aż tak dużego?przepisane trzy zastrzyki Suplasyn w kolano,juz jeden podany.czy zastrzyki pomogą a jak tak kiedy będzie widać efekty?a jak nie to co dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

efekt powinien być po około 3 zastrzykach. prosze koniecznie udać się do lekarza ortopedy.