Sarcoma ewinga kości udowej

Mam pytanie jestem 2 lata po leczeniu Sarcoma ewinga kości udowej i od 3 dni boli mnie miednica w sumie wrzyna mi się jak leżę oraz strasznie jak się schylam i zauważyłam przy kapieli że mam zgrubienie w tym miejscu co to może być/????

Szanowana Pani, biorąc po uwagę Pani wywiad oraz objawy kliniczne sugeruję konsultację ortopedyczną w trybie pilnym. Pani problem przekracza ramy konwencji "pytanie-odpowiedź mailowa". Powinna Pani zostać zbadana kontrolnie celem, w pierwszym rzędzie, wykluczenia związku Pani obecnych dolegliwości z opisywaną chorobą. Pozdrawiam