Silne skurcze brzucha i biegunka

Witam Od jakiegos czasu ok. 3 miesiecy miewam po jedzeniu czegokolwiek silne skurcze brzucha przy ktorych nie umialam sie ruszyc po czym biegunke. Niedawno nawet mialam te objawy a nie jadlam nic specialnego jajecznica, na obiad rosol. Co moze byc przyczyna? Pomocy. Dostalam od lekarza meteospasmyl, ale nie pomaga.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i dokładnego zebrania wywiadu. Może to być zakażenie pasożytem, nietolerancja pokarmowa, choroby układu pokarmowego i wiele innych. Sugeruję wizytę u gastrologa.