Skutki nieleczonego zespołu ciasnoty podbarkowej

Witam, mam podejrzenie zespołu ciasnoty podbarkowej, ale ostatnio w badaniu EMG oraz USG okazało się, że mam cieśń nadgarstka i łokieć tenisisty, wszystko dotyczy jednej kończyny z lewej strony, dodatkowo promieniuje mi na szyję i oko, możliwe, że to wynik nieleczonej od póltora roku casnoty podbarkowej?

Witam!
Nie, jednostki te nie mogą być wynikiem ciasnoty podbarkowej. Do rozważenia konsultacja u neurologa dla oceny nerwu trójdzielnego, którego dysfunkcja może dawać objawy promieniowania do oka a częściowo szyji. Do rozważenia również byłaby u Pana diagnostyka rtg kręgosłupa szyjnego o ile w badaniu są objawy wskazujące na to, że część Pana objawów może wynikać stąd.
Pozdrawiam