Spotykanie z partnerem a miłość

Spotykam się z pewnym facetem ale nie jesteśmy parą. Zauroczenie i zakochanie minęło i ustąpiło miłości. Przekonana że on odwzajemnia moje uczucie, wyznałam mu je. Facet ten mówi że nie kocha mnie, ale że jestem dla niego ważna, pragnie mego szczęścia i spotkań. Łączy też nas więź fizyczna. Czy nie tak wygląda miłość? Dodam, że jest to mężczyzna po przejściach. Czy uczucie to może kiedyś przerodzić się w miłość? Czy możliwe żeby ponownie zauroczyć/zakochać się w tej samej osobie po raz drugi?

Witam. Trudno opowiedzieć na Pani pytanie. Nie można zagwarantować, że tak będzie. Natomiast nie jest powiedziane, że jest niemożliwe. Trudno ocenić Pani sytuacje. Są to indywidualne odczucia i tylko szczera rozmowa z partnerem może dać Pani obraz przyszłości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza