Stany zapalne jelita grubego w kolonoskopii

Kolonoskopia wykazała, że mam stan zapalny jelita grubego (" w esicy różnej wielkości uchyłki pomiędzy pogrubiałymi zaczerwienionymi fałdami". Lekarz przepisał mi Debretin, ale w ulotce nic nie ma o leczeniu stanów zapalnych. Czy słusznie, jeśli nie to czym leczyć? Pozdrawiam JS.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę przyjmować preparat według zaleceń lekarza, powinien pomóc na pańskie dolegliwości. Pozdrawiam.