Stosowanie Cynarexu, witaminy D i witaminy K

dzień dobry jestem męzczyzną mam 40 lat zwracam sie z pytaniem czy mogę jednoczesnie przyjmować Cynarex , wit d (4000)- plus wit k2mk7 oraz tran? Czy tak koktajl nie zaszkodzi? mam wzmocnić odpornosci i mam łojotokowe zapalenie skóry i stąd wit D i tran. Dziekuje i pozdrawiam

Takie połączenie nie powinno zaszkodzić.
Jeśli obawia się Pan ewentualnych interakcji, można przyjmować preparaty oddzielnie z odstępem czasowym.
Coraz częściej zaleca się dodatkowo probiotyki w celu podniesienia odporności.