Stosowanie Forskolin a dieta i ćwiczenia

Witam.Chciałabym zadać pytanie ,czy Forskolin jest bezpiecznym produktem i można go stosować w połączeniu z dietąi ćwiczeniami.Chciałabym schudnąć i utrzymać wagę.Mam ograniczone zaufanie do produktów spożywczych z internetu.Po dietach ,kóre dotychczach miałam wracam do poprzedniej wagi.Mam 47 lat ,moja waga ok.100kg.

Nic nie zastąpi silnej motywacji i planu działania. Z doświadczenia w pracy dietetyka i psychodietetyka wiem, że bardzo ważna jest motywacja wewnętrzna i systematyczne podejście, aby uzyskać trwałe efekty . Suplementy diety radziłabym stosować pod opieką dobrego dietetyka, ponieważ sam suplement nie pomoże bez odpowiedniej diety i wsparcia nie pomoże.