Stosowanie leku Sildafil w przypadku utraty wzwodu

Dzień dobry jestem po wizycie u seksuologa który przepisał mi sildanfil ponieważ zgłosiłem się z problem utraty wzwodu przed i w trakcie zbliżenia. Chciałem spytać czy w taki sposób z perspektywy czasu lek ten pozwoli mi wrócić do dawnej formy. Czy jest to dobry lek w tej sytuacji, ponieważ kiedy to się dzieje uważam, że to brak podniecenia powoduje tą sytuacje, stąd lek nie zawsze działa z tego co widzę. Czy są jakieś inne środki zapobiegawcze lub leki które działają inaczej lub długofalowo ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie stwierdza Pan poprawy po zastosowanym leczeniu proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza zlecającego powyższe postępowanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

 Lek. Tomasz Budlewski

W Pana wieku przyczyna jest rzadko naczyniopochdna (zależna od zdrowia naczyń), dużo częściej są to przyczyny związane z psychiką. Wskazana jest kompleksowa diagnostyka - polecam: www.klinikadlamezczyzn.pl