Stosowanie preparatów na bliznę po zabiegu u 6-letniej córki

Moja 6 letnia córeczka ma bliznę po zabiegu. Smaruję ją żelem Silkyderm. W gazecie znalazłam inny preparat na blizny: Preparat Scar Repair&Anti-Stretch Complex, zawierający m.in. wąkrotkę azjatycką, bulbinę krzewiastą i naturalną siarkę. Preparat ten jest zdecydowanie droższy, pytanie czy cena jest adekwatna do skuteczności i czy jest lepszy od żelu jaki teraz stosuje?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie polecam stosowania tego typu preparatów. Warto zastosować np Contratubex.

Szanowna Pani
Preparat, który Pani wymienia jest najskuteczniejszym preparatem w leczeniu blizn min ciężkich , rozlegllych, pooparzeniowych. Jest bardzo skuteczny. Zdecydowanie polecam.
Ewa Rybicka