Stosowanie skrzypu polnego na paznokcie podczas zażywania Metformin

Witam chcialam sie dowiedziec czy biorac metformin moge wziac przez miesiac skrzyp polny gdyz strasNie rozdwajaja mi sie paznokcie. Jesli jest cos lepszego od skrzypu a co moge laczyc z metforminem to prosze o porade

Witam. Nie ma przeciwwskazań do stosowania w tej sytuacji preparatów skrzypu. Polecam również suplementacje witamin z grupy B.