Swędząca skóra na rękach i klatce piersiowej a nerwowość

witam od jakiegos czasu swedzi mnie skora na rekach i klatce piersiowej.mam zaburzenia rytmu serca w nocne poty.trace wlosy .paznokcie robia sie brzydkie .jestem nerwowa. .zmiennosc nastrojow .oslabienie.robilam dopplera nog wszystko ok.co mi jest.mam 40 lat.

Aleksander Ropielewski

Sprawa jest zbyt skomplikowana aby bez możliwości przeprowadzenia badania i analizy ew. badań dodatkowych udzielić Pani odpowiedzi. Przyczyny dolegliwości zacząłbym poszukiwać u endokrynologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski