Szczelina odbytu i odczuwanie bólu

witam, kilka dni temu zdiagnozowano u mnie szczeline odbytu, jestem pod opieka chirurga proktologa.Otrzymalam leki masc na bazie oxycardilu,czopki unizel,cyclo3forte,masc przeciwbolowa z likodeina.Bol jest ogromy po wizycie w wc utrzymujacy sie prawie caly dzien.Nie mam zatwardzen kał jest miekki,chodzenie sprawia mi bol stad moje pytanie, mam mozliwosc pracy w domu czy przelezenie paru dni moze przyspieszyc zagojenie sie szczeliny?pozdrawiam

Nie wiem jakie są plany lekarza i Pana cd. dalszego postepowania , ale moim zdaniem - konieczna jest ponowna interwencja chirurgiczna! zż