Szybkie przybieranie na wadze a stosowanie leku Letrox

Witam!co mam zrobić tyje mocno przez pół roku 7 kg to bardzo dużo.moja dawka leku to 150 letroxu.czy możliwe że jest zbyt mała i dlatego tyję?proszę o pomoc!

Witam,

jest to możliwe, ale najpierw przyjrzałabym się diecie - czy nie je Pani zbyt dużo w stosunku do zapotrzebowania.

Zachęcam do zrobienia analizy diety u dietetyka. Trzeba byłoby spisać dokładnie co Pani je i pije przez kilka dni, aby ocenić czy jest tego za dużo czy ok.

Zapraszam do kontaktu mailowego ceborska@food-diet.pl

Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/