Ucisk w klatce piersiowej po wstawieniu stentu

witam!!! mój ojciec ma wstawiony stend w lipcu 2013 r . przez rok brał lek przypisany po tym zabiegu. W ubiegłym tygodniu miał zabieg usunięcia zaćmy i ten lek kardiolog ostawił. Ma chorobę wieńcową i bierze tylko acard,i leki obniżające ciśnienie tętnicze czy to wystarczy? Od wczoraj ma ucisk w klatce piersiowej i właśnie wybiera się do lekarza rodzinnego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym czy jeden lek wystarczy powinien zdecydować specjalista kardiolog. Jeśli lek odstawił, proszę postępować wg jego zaleceń. Aktualne objawy ucisku w klp bezwzględnie wymagają oceny lekarza POZ.