Uczucie wypalenia zawodowego

Witam. Co zrobić, kiedy czuję, że dopada mnie wypalenie w pracy, którą bardzo lubię? Co będzie lepszym rozwiązaniem: druga odsłona urlopu, kilkanaście dni, czy może rozmowa z szefem i poproszenie o czasowe zmniejszenie obowiązków? Obawiam się, że gdybym na własną rękę ograniczył ilość obowiązków, to mogłoby to być odebrane, jako uchylanie się od wykonywania tychże. Co jakiś czas dopadają mnie takie momenty znużenia i jedno o czym wówczas marzę, to o "świętym spokoju".

Być może potrzebuje Pan zmiany w życiu? Przyjrzenia się dotychczasowym celom i priorytetom, które tu i teraz nie są już tak dla Pana ważne jak "tam i wtedy"?
Wypalenie zawodowe może oznaczać nie tylko trudności w pracy, ale także całościowy kryzys tożsamości, dlatego zachęcam do konsultacji z psychologiem. Szczególnie, ze zgłasza Pan więcej pytań i trudności.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza