USG przez odbyt a widoczność ciąży

8tyg. po pettingu miałam USG przez odbyt(dziewica powiedziałam lekarzowi,że jestem dziewicą o pettingu nie mówiłam).Wizyta z powodu bólu podbrzusza.Czy lekarz przez to USG sam zauważyłby po takim czasie ciążę?Stwierdził niepęknięty pęcherzyk i powiedział,że pęcherzyk albo pęknie albo nie.Dzień po badaniu zrobiłam test z popołudniowego moczu,wynik negatywny.Czy obecność pęcherzyk Graffa wyklucza ciążę?Od ryzykownego zajścia miałam 3okresy.Czy lekarz mógł się pomylić?Można na 100% wykluczyć ciążę?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli minęły 3 cykle miesiączkowe od czasu pettingu to z całą pewnością można wykluczyć ciążę.