Usuwanie blizny przerostowej a stosowanie leku Axotret

Witam, 17 października miałem usuwane blizny przerostowe na czole laserem chirurgicznym CO2. Chciałbym się spytać, po jakim czasie od zabiegu będę mógł przyjmować izotretynoinę, a dokładnie lek Axotret? Dziękuję i pozdrawiam

Po dwóch tygodniach od zabiegu proszę pójść na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Jeśli wszystko zagoiło się prawidłowo, można zacząć kurację Axotretem.