Utrata podniecenia po stosunku

Witam. Mam 25 lat i wielki problem. Chodzi o to, że uprawiam sex z kobietą i po jednym "razie" nie mam już ochoty na dalsze igraszki. Mój członek jest miękki i obojętny na pieszczoty. Czuję się tak jakby ze mnie całe podniecenie już zeszło. Jest to strasznie krępujące dla mnie i mojej kobiety. Nawet jak robię sobie godzinną przerwę po tym jedym razie to i tak jest problem. Po prostu nie mam ochoty i mój cżłonek nie staje. Proszę o poradę.

Dzień dobry.

Stan, który Pan opisuje, określa się jako "okres refrakcji", czyli osłabienia bądź zaniku wzwodu i braku ochoty na, jak to Pan napisał, "dalsze igraszki" po osiągnięciu orgazmu i wytrysku. Z punktu widzenia fizjologii stan ten jest jak najbardziej naturalny i normalny, z tą różnicą, że u niektórych mężczyzn może wynosić kilkanaście minut, a u innych nawet kilkanaście godzin. Jak wynika z opisu, Pański okres refrakcji jest po prostu dłuższy.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jest to naturalny i prawidłowy stan. Tak właśnie działa ludzki organizm, że po odbytym stosunku nie jest możliwe podjęcie kolejnego.
Tzw. czas refrakcji jest indywidualny i niektórzy mężczyźni mają możliwość osiągnięcia drugiego wzwodu i podjęcia kolejnego zbliżenia. Nie jest jednak objawem choroby czy problemu, jeśli tak się nie dzieje i czas refrakcji jest dłuższy.

Pozdrawiam!