Wada płodu w 14. tygodniu ciąży

Witam moja dziewczyna byla u lekarza i na usg wykazalo ¹³tyg zaczynajacy sie czternasty ze jeszcze nie schowane sa jelita pow ze to wada płodu i co teraz robic:'(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który prowadzi ciążę. To on powinien zdecydować jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Być może konieczne będą konsultacje specjalistyczne.