Wiszący fałd skóry po schudnięciu

Jestem 22 letnim chłopakiem. Przez ponad 1,5 roku moja waga spadła o 26 kg (ważyłem 120 kg). Został mi fałd skóry, który się moim zdaniem już nie "wciągnie". Czy jest jakiś sposób na taki problem? Czy pomóc może tylko zabieg plastyczny?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj,
Błędem było nie stosowanie kremów ujędrniających skórę - najlepiej takich przeznaczonych dla kobiet w ciąży. Ponadto prawdopodobnie nie ćwiczyłeś podczas odchudzania. Zacznij wykonywać ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające mięśnie brzucha i ud.
Teraz wszystkie te powyższe sposoby powinieneś włączyć w życie. Jeżeli w ciągu 3-6 miesięcy wygląd fałdu skórnego nie zmieni się prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać z plastyki brzucha. Pozdrawiam, Aneta Kościołek