Wyczuwanie zapachu chloru i amoniaku od dwóch tygodni

Od jakis 2 tygodni czuje zapach chloru/amoniaku pomimo ze nikt inny go nie czuje. Zapach jest mocny, wyrazny i bardzo irytujacy. Czuje go przez pare godzin, nastepnie przechodzi na jakis czas i potem znowu wraca. czy powinnam zrobic jakies badania? W jakim kierunku jesli tak? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Zapach chloru i amoniaku to dwa różne zapachy. Chlor to domestos, amoniak gryzie w nos i piecze. Proszę zrobić badania wydolności nerek. Nie wiem jaki masz zawód i gdzie pracujesz a\ to ważne. Czasami to nerwy,nikotynizm,alkoholizm lub cukrzyca. Zbadaj to.